معرفی تئاترهای کمدی موزیکال در حال اجرا در شهر تهران

  آخرین تغییرات و اطلاعات در مورد تئاترهای کمدی

۹۱/۱۱/۱ برای کسانی که به تازگی به جمع خوانندگان این وبلاگ اضافه شده اند به اطلاع می رساند که نمایش های کمدی موزیکالی که در این وبلاگ معرفی نمی شوند تنها به درخواست شخص کارگردان آن نمایش ها بوده و این وبلاگ و نویسنده آن، هیچ خصومت و مشکل شخصی با هیچ گروه نمایشی ندارد. کلیه دوستانی که از نمایش های جدید هم اطلاعات بیشتر دارند در قسمت نظرها به من اطلاع دهند تا در وبلاگ اطلاع رسانی شود.

۹۱/۱۱/۱ تئاتر کمدی موزیکال افراد به جای خود کاری از مجید جعفری با قیمت بلیط ۱۵۰۰۰ تومان برای هر نفر مجددا در سینما تئاتر گلریز به روی صحنه رفت.برای کسب اطلاعات بیشتر به پست پایینی مراجعه نمایید.

۹۱/۱۱/۱ تئاتر کمدی موزیکال من به تو نه نمیگم در سینما تئاتر المپیک از روز چهارشنبه ۴ بهمن با قیمت بلیط ۸۰۰۰ تومان به روی صحنه خواهد رفت.

۹۱/۱۰/۲۴ تاتر کمدی موزیکال ازدواج به سبک بابام کاری از سوران قادری به زودی در سینما تئاتر بلوار به روی صحنه خواهد رفت. به محض دریافت اطلاعات بیشتری از این نمایش، اطلاع رسانی خواهد شد.

۹۱/۱۰/۱۱ تاتر کمدی موزیکال facebook کاری از حسین بابایی بعد از ماه صفر در سینما تئاتر پیام به روی صحنه خواهد رفت. بازیگران: حسین بابایی، حسین ایزدپناهی، کاظم صادقی، مهدی قطبی، اکرم بردسیری، مرجان قمری. به محض رسیدن اطلاعات بیشتری از این نمایش، در وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد.

۹۱/۸/۷ نظرسنجی بزرگ انتخاب برترین تئاتر کمدی موزیکال سال ۱۳۹۱ آغاز شد. لطفا برای ثبت رای خود، به صفحه فیس بوک ما به آدرس www.facebook.com/taatrcomedy مراجعه نمایید و برای بالا رفتن آمار شرکت کنندگان، لطفا سایر دوستان خود را برای شرکت در این نظرسنجی مطلع نمایید.

۹۰/۱۲/۱۰ بالاخره پس از گذشت 3 سال از افتتاح وبلاگ تئاتر کمدی در بلاگفا (10اسفند87)، صفحه رسمی این وبلاگ در فیس بوک هم اکنون آغاز به کار کرد. لطفا این صفحه را به دوستان خود معرفی کرده و آن را لایک نمایید: www.facebook.com/taatrcomedy

"نظرات ، پیشنهادات ، سوالات و اطلاعات به روزتان در مورد تئاترهای کمدی موزیکال ، همچنین سوالات کلی ، هماهنگی های مختلف در مورد مصاحبه یا گرفتن آدرس ایمیل  دوستانتان و سایر مسائل را فقط و فقط در این پست مطرح فرمایید و در صورت مطرح کردن در سایر پست ها به این قسمت انتقال داده خواهد شد . در سایر پست ها فقط و فقط عقیده شخصی و نظرتان در مورد همان تئاتر را مطرح نمایید "

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 23:0  توسط محمد بلورچی  |